úvod Restaurace Formanka

Restaurace Formanka

460 01 Liberec 1 - Lidové sady 425/1 10-08-15-01-09-32-formankajpg.jpg

 

 

Otvírací doba: 10:00 – 22:00, v neděli pouze do 18:00.

Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

tel: 487 377 176

web: www.formankaliberec.cz

 

 

 

Vážení hosté,

od léta 2015 je vám opět k dispozici oblíbená restaurace Formanka v Lidových sadech. Od pondělí do pátku vám nabízíme kvalitní a cenově přívětivá obědová menu a po celý týden si hosté mohou vybrat z pestrého a obsáhlého jídelního lístku. Cílem restaurace je uspokojit chuťové buňky celého spektra návštěvníků, nicméně základ tvoří poctivá česká kuchyně, založená na kvalitních surovinách a méně tradičních recepturách. Ve Formance vás přivítá zcela zrekonstruovaný prostor restaurace, který citlivě spojuje moderní a příjemné prostředí s více jak stoletou tradicí. Pro kvalitu poskytovaných jídel byla kuchyně restaurace při revitalizaci v roce 2015 vybavena zcela novým gastrozařízením.

 

Nově je Formanka spravována přímo Zoologickou zahradou Liberec a její nekuřácké prostředí nabízí příjemné posezení nejen výletníkům z hor,ale také návštěvníkům přilehlé zoologické zahrady, či lidem, kteří hledají v rušném pracovním dni místo pro klidný oběd, či večeři s rodinou a přáteli. Součástí restaurace jsou i dvě venkovní terasy - jedna před restaurací, a druhá zasazená přímo do zahrady Lidových sadů, kde si návštěvníci mohou zahrát ping-pong i petanque ve stínu mnohaletých kaštanů.


Díky svému spojení s historickou budovou Lidových sadů je Formanka vhodná i pro pořádání firemních akcí, společenských setkání a svatebních hostin.


-  kapacita restaurace : cca 50 míst


-  terasa pod kaštany


-  terasa před restaurací


-  možnost pořádání velkých akcí při využití sálů a dalších prostor Lidových sadů


- zajištění stravování při firemních akcích na klíč ve spojení se Zoologickou zahradou Liberec

 
Statutární město Liberec