úvod Program Sál Lidové sady DOKUD NÁS SMRT NEROZDĚLÍ

Sál Lidové sady

DOKUD NÁS SMRT NEROZDĚLÍ

TECHTLE MECHTLE přiváží novou divadelní show

pondělí, 03. dubna 19:00

V dobrém i ve zlém, dokud nás smrt nerozdělí ...
Tuhle větu řekla minimálně jednou za život snad většina z Vás. Ti odvážnější i vícekrát.
Travesti skupina Techtle Mechtle si tentokrát ve svém pořadu posvítí na to, jak vypadá takové manželství po 30 letech pod jednou střechou. Jediná dcera už odrostla a z počátečního zamilování a okouzlení jste se už dávno probudili. Život a manželství jsou zkrátka boj a vyhrát musí v ideálním případě oba.


Divadelní show, ve které se místy budete cítit jako u Vás doma v obýváku, míří do našeho města. Muzikálovo - taneční, divadelní představení, ve kterém uvidíte za jeden večer zhruba 80 kostýmů, propracované taneční choreografie a vtipné scénky z manželství, které píše sám život.


Skupina Techtle Mechtle připravuje každý rok nové představení, které je vždy jejich vlastní tvorbou, a to od návrhu kostýmů, výpravné jevištní scény, paruk, dekorací až po samotný scénář celého představení.
Pánové Lukáš, Martin, Nikolas a Saša se svou posádkou míří za Vámi! Show této skupiny ve většině měst bývá vyprodána i několik měsíců dopředu a za poslední roky se těší na poli české divadelní scény stále větší oblibě.

Více informací naleznete na www.techtlemechtlerevue.cz

Facebooku: Techtle Mechtle revue - travesti show.

 

 
kraj-a-prispng.png