úvod Program HOOP AND POLE WINTER CUP

Sál Lidové sady

HOOP AND POLE WINTER CUP

sobota, 11. prosince 11:00

Otevřený pohár v Aerial Hoop, Pole Dance a Exotic pole dance bez závislosti na sportovní asociaci.


Aerial hoop, neboli závěsná akrobacie na kruhu, je tak trochu uměním, sportem, tancem, akrobacií a zábavou dohromady. Pochází převážně z cirkusového prostředí.


Pole dance (tanec na tyči) je moderní taneční disciplína. Spojuje dohromady prvky mnoha tanců, baletu, contenporary či salsy s prvky gymnastiky, akrobacie, moderního a volného tance.


Kategorie Star of the night show (Exotic pole dance) je velmi populární tanec ve vysokých podpatcích u tyče s nádechem erotiky. Exotic je sexy stylem a zahrnuje více tance, ačkoliv triky jsou pro ni taky zcela zásadní. Styl Exotic Pole Dance se postupně stává velmi oblíbenou odnoží klasického pole dance v České republice, zatímco v Rusku má již dlouhou tradici. Exotic Pole Dance se soustředí na ženskost a smyslnou stránku tance. I když prvky na tyči jsou velmi důležité, tento styl je zaměřen více na choreografii a celkový estetický dojem. Pro styl Exotic Pole Dance je zásadní plynulé propojování tanečních pohybů, přechody a výraz, jakož i vcítění se do tance (Exotic Flow).


Tato soutěž Vám představí unikátní sportovní disciplíny, které si neustále získávají stále větší oblibu. Rádi bychom, aby milovníci těchto nových, ve světě uznávaných a netradičních sportu měli možnost ukázat své umění i u nás.

 

PROGRAM:

12:00 - 14:45 Aerial hoop: vstupné 150,-

16:30 - 19:45 Pole dance sport: vstupné 150,-

20:00 - 21:45 Star of the night show (exotic): vstupné 150,-

Celodenní vstupné (na všechny tři kategorie):  350,-

 

 

 

 
03-19-18-11-23-36-rengl-na-webjpg.jpg liberec-na-webjpg.jpg