úvod Program Archív VÁŠNIVOST - PŘEDPREMIÉRA

Sál Lidové sady

VÁŠNIVOST - PŘEDPREMIÉRA

úterý, 19. ledna 19:00

PŘESUNUTO: 18.3.2021

Pokud si vstupenky rozhodnete ponechat, budou Vám platit i v novém termínu a nebo je možné vrátit je do 31.12. 2020

Vstupenky můžete vrátit na prodejních místech E-vstupenky, nejlépe však, tam kde jste je zakoupili.

Vrácení elektronické vstupenky probíhá přes info@evstupenka.cz

Děkujeme za pochopení

 

 

 

DIVADLO VERZE

Divadelní veterán a mladý dramatický talent spojili své síly a napsali vášnivý románek a domnělý thriller v jednom. Inspirovali se filmy A. Hitchcocka, skřípajícími vztahy dramatu Kdo se bojí Virginie Woolfové i erotismem románu Nebezpečné známosti. Vznikla napínavá hra plná překvapivých zvratů a konfliktů, jež se odehrávají na půdorysu komorního dramatu. Divák je vtažen do emočního vývoje čtyř charakterů, jejichž zápletky neustále kazí návštěvu a ústí do překvapivého finále.

Žena se vrací domů z výletu o dva dny dříve. Hledá svého manžela, ale dům je prázdný. Volá mu, kde je, a on jí tvrdí, že je doma, dívá se na televizi a trochu si čte... Řetězec falešných stop a nedorozumění se začíná prodlužovat a zašmodrchávat...

Komediální thriller zkoumá temné síly, jež lomcují čtveřicí přátel (a milenek/ milenců), a ukazuje, co všechno jsme schopni udělat pro lásku.

Skvěle napsaná hra sklidila po svém uvedení nadšené kritiky, které vyzdvihly např. „velké emoce a málo vět", fakt, že „divák má permanentně falešnou stopu" i že jde o „inteligentní psychothriller".

 

HRAJÍ: Linda Rybová, Jana Janěková ml., David Matásek a Leoš Noha

AUTOR: Nhung Dam a Koos Terpstra

REŽIE: Thomas Zielinski

 

 
03-19-18-11-23-36-rengl-na-webjpg.jpg liberec-na-webjpg.jpg