úvod Program Archív VASILŮV RUBÁŠ

Experimentální studio

VASILŮV RUBÁŠ

ÉČKO LIVE Stream koncertu

čtvrtek, 18. února 19:00

Kapela Vasilův Rubáš začala vystupovat na pražské scéně v roce 2003.

Do širšího povědomí se dostala díky vítězství v Mezinárodní interpretační soutěži Porta v roce 2012, od té doby patří ke stálicím alternativních hudebních festivalů. Vystoupila ale také i na velkých akcích, jako je Rock for People nebo Colours of Ostrava.

Inklinuje k široké škále stylů, od folku až po punk. Jeden z členů má blízko k byznysu a reklamě, druhý k informačním technologiím. Dohromady tvoří folk-reggae-punkové duo, které je kromě svých vtipných textů a melodií známo i svým komickým vystupováním.

Filip „Vasilděda“ Novák je autorem převážné většiny písní a kromě zpěvu hraje na akordeon a akustickou kytaru. Petr „Ruby“ Rubáš kromě zpěvu a zvukových efektů ovládá hru na tradiční africké bubny djembe, vystupoval ale i se souborem renesanční hudby.

Zajímavostí je, že zkušebnu má Vasilův Rubáš v atomovém krytu, v činžovním domě v pražských Holešovicích. Chytlavé a nápadité songy, střídmá instrumentace, neotřelé aranže, dravost a otevřenost. To je Vasilův Rubáš, který dokáže nadchnout fanoušky folku i diváky na punkovém festivalu.

 

STREAM MŮŽETE SLEDOVAT NA NAŠEM YT

 

KAPELU MŮŽETE UŽ TEĎ PODPOŘIT KOUPENÍM ONLINE VSTUPENKY.

Bohužel narazili jsme na technické omezení E-vstupenky a ti všímavější si jistě všimli, že jsme zadali termín koncertu na 15.3., ale je to jen virtuální datum a koupí online vstupenky opravdu podpoříte kapelu a jejích stream koncertu ze dne 18.2.2021.
Děkujeme za pochopení.

 

 

 
03-19-18-11-23-36-rengl-na-webjpg.jpg liberec-na-webjpg.jpg