úvod Program Archív HONZA SILNÝ – NEPÁL

Experimentální studio

HONZA SILNÝ – NEPÁL

SÁM AŽ POD STŘECHU SVĚTA

středa, 15. dubna 19:00

Z důvodu nařízení Ministerstva zdravotnictví přesouváme přednášku.

Nový termín akce je 14. 12. 2020.

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Pokud by Vám nový termín nevyhovoval, je možné vstupenky vrátit na prodejních místech, kde byly zakoupeny.

Momentálně jsou prodejní místa zavřená a jejich opětovné otevření bude záviset na tom, jak se bude situace dále vyvíjet.  Zatím tedy platí, že vstupenky můžete vracet nejpozději do 30. června 2020. O případných změnách Vás budeme včas informovat. Storno elektronické vstupenky a žádost o vrácení vstupného probíhá přes e-mail info@evstupenka.cz

 

 

 

Představte si, že o něčem sníte celý svůj život. Že v sobě roky hledáte odhodlání a sílu vydat se za svým velkým snem. Čekáte na akci na letenky, na člověka, který by jel s vámi, čtete články, chodíte na přednášky a doufáte, že to jednoho dne vyjde. Čas letí a pořád nic. A tak sníte, čekáte, hledáte a doufáte dál. Až jednou přijde ta chvíle. Bez toho, aby se změnilo cokoli z věcí, na které čekáte, si koupíte letenku. Uběhnou dva měsíce a jste přesně tam, kde jste vždycky chtěli být. Stojíte sami pod tou majestátní horou, na místě, kde začínají i končí sny. V očích máte úžas, na rtech ten přiblblý úsměv a po tváři vám stéká slza štěstí. Život se prý počítá na chvíle, kdy jsou slova zbytečná. Tohle byla jedna z nich. Před lety jsem si na papír napsal: "Než umřu, chci vidět Nepál a Mount Everest". Teď vám povím příběh o tom, jak jsem si splnil svůj sen.

 
03-19-18-11-23-36-rengl-na-webjpg.jpg liberec-na-webjpg.jpg