úvod Program Archív DIVADLO VERZE – LEŽ

Zahrada

DIVADLO VERZE – LEŽ

OPEN AIR

úterý, 19. května 19:00

Z důvodu nařízení Ministerstva zdravotnictví přesouváme akci Divadlo VERZE - LEŽ.

Nový termín akce je 26.11.2020.

Jelikož se akce přesouvá na podzimní termín, nebude probíhat venku, ale ve vnitřních prostorách Lidových sadů.
Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Pokud by Vám nový termín nevyhovoval, je možné vstupenky vrátit na prodejních místech, kde byly zakoupeny.

Momentálně jsou prodejní místa zavřená a jejich opětovné otevření bude záviset na tom, jak se bude situace dále vyvíjet.
Zatím tedy platí, že vstupenky můžete vracet nejpozději do 30. června 2020. O případných změnách Vás budeme včas informovat.
Storno elektronické vstupenky a žádost o vrácení vstupného probíhá přes e-mail info@evstupenka.cz

 

 

 

Alice a Paul jsou poměrně šťastný a spokojený manželský pár. Jednoho dne čekají hosty k večeři – své dlouholeté přátele Laurence a Michela, kteří také žijí v harmonickém manželství. Alice je ale celá nesvá a žádá po manželovi, aby večeři na poslední chvíli odvolal. Ten se samozřejmě brání a chce znát důvod, proč by to měl udělat. Ovšem ona mu pravý důvod nechce říct: toho dne dopoledne zahlédla ve městě Michela, jak se líbá s cizí ženou. Alice je tak postavena před velké morální dilema: udělá přítelkyni větší službu, když jí o tom řekne, nebo když jí to naopak zamlčí? Proto by pro ni bylo vůbec nejlepší, kdyby se večeře neuskutečnila a ona mohla své rozhodování odložit. Paulovi se nakonec se svým problémem svěří; Alice se lehce přiklání k tomu říci pravdu, Paul naopak k tomu lhát. Oba se rozhodnou večeři odložit, ovšem v tu chvíli už jejich přátelé zvoní u dveří a společný večer musí proběhnout. Nejistota a různé postoje Alice a Paula vedou ke spoustě humorných situací a k zajímavému rozuzlení…


HRAJÍ:Petra Špalková, Jan Dolanský, Petr Lněnička, Eva Kodešová nebo Gabriela Mikulková

 
03-19-18-11-23-36-rengl-na-webjpg.jpg liberec-na-webjpg.jpg